ULTRAMIX umývadlová batéria do podlahy, čierna mat/chróm UT016BC
ULTRAMIX umývadlová batéria do podlahy, čierna mat/chróm UT016BC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT016BC |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 1125 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 1033 mm |
| Hmotnost / ks | 8.0200 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913988684 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox posuvný sprchovací kút pravý 110 x 70 cm, čierny rošt, čierna - 8C2-110-070-70-77-P
expedícia do 10 dní438,80 €
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 125 x 120 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8C2L-125-120-55-00-3S
expedícia do 10 dní739,17 €

