ULTRAMIX umývadlová batéria do podlahy, čierna mat UT016B
ULTRAMIX umývadlová batéria do podlahy, čierna mat UT016B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT016B |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 1125 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 1033 mm |
| Hmotnost / ks | 8.0200 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913988097 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRAMIX podomietková dvojprvková umývadlová batéria, hubica 20cm, čierna mat UT018B
expedícia do 8 dní267,08 €
Pri platbe vopred iba 247,00 €
ULTRAMIX telo podomietkové dvojprvkové umývadlové batérie, hubica 10cm, čierna mat UT110B-1
expedícia do 8 dní246,20 €
Pri platbe vopred iba 234,00 €
ULTRAMIX podomietková dvojprvková umývadlová batéria, čierna mat/zlato mat UT018BG
expedícia do 8 dní280,28 €
Pri platbe vopred iba 259,00 €

