ULTRAMIX umývadlová batéria do podlahy, čierna mat/zlato mat UT016BG
ULTRAMIX umývadlová batéria do podlahy, čierna mat/zlato mat UT016BG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT016BG |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 1125 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 1033 mm |
| Hmotnost / ks | 8.0200 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913988998 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 303,12 €
Pri platbe vopred iba 1 204,00 €
ICONIC stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm UBC-AF002
expedícia do 8 dní90,37 €
Pri platbe vopred iba 86,00 €
ULTRASAN trojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat UT017VB
expedícia do 8 dní474,44 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €

