ULTRASAN podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 2 výstupy, chróm UT045V
ULTRASAN podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 2 výstupy, chróm UT045V
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT045V |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Hloubka | 60 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 4.6310 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913990755 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Nástenná výtoková hubica, 210mm, chróm CR210CRO
expedícia do 8 dní88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €
SLIM hlavová sprcha, kruh 300mm, leštená nerez MS573
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Blanco CLARON 5 S-IF 521625 drez s odkvapom, drez vpravo nerez lesk vstavaný/do roviny
na objednávku1 688,49 €
Pri platbe vopred iba 1 563,00 €
Blanco DINAS XL 6S 524255 drez s odkvapom, obojstranný nerez kartáčovaný drez vstavaný
na objednávku237,61 €
Pri platbe vopred iba 220,00 €

