ULTRASAN stojanková bidetová batéria bez výpuste, zlato mat UT003VG
ULTRASAN stojanková bidetová batéria bez výpuste, zlato mat UT003VG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT003VG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 135 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost / ks | 2.0140 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913991608 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2"x3/8", zlato mat SL019
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Mohlo by vás zaujímať
REA Batéria umývadlová Vertigo Side REA-B8767
expedícia do 12 dní44,62 €
Pri platbe vopred iba 43,00 €
SINTRA umývadlová batéria s otočnou hubicou, bez výpuste, chróm SX001
expedícia do 8 dní32,03 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €

