ULTRASAN štvorprvková batéria na okraj vane, čierna mat/chróm UT052VBC
ULTRASAN štvorprvková batéria na okraj vane, čierna mat/chróm UT052VBC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT052VBC |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Na okraj vany |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnost / ks | 3.3420 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913993466 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
ULTRATAP nástenná vaňová batéria, čierna mat/zlato mat UT010TBG
expedícia do 8 dní283,06 €
Pri platbe vopred iba 261,00 €
ULTRASAN nástenná vaňová batéria, zlato mat UT010VG
expedícia do 8 dní376,49 €
Pri platbe vopred iba 348,00 €
851,27 €
Pri platbe vopred iba 786,00 €

