ULTRASAN štvorprvková batéria na okraj vane, čierna mat UT052VB
ULTRASAN štvorprvková batéria na okraj vane, čierna mat UT052VB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT052VB |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Na okraj vany |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnost / ks | 3.3420 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913991226 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Mohlo by vás zaujímať
1 472,61 €
Pri platbe vopred iba 1 397,00 €
CUBEMIX nástenná vaňová batéria, chróm UBC-CM010
expedícia do 8 dní163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
ULTRATAP vaňová batéria do podlahy, čierna mat UT021TB
na objednávku1 718,85 €
Pri platbe vopred iba 1 588,00 €

