ULTRASAN štvorprvková batéria na okraj vane, čierna mat/zlato mat UT052VBG
ULTRASAN štvorprvková batéria na okraj vane, čierna mat/zlato mat UT052VBG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT052VBG |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Na okraj vany |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnost / ks | 3.3420 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913993664 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Mohlo by vás zaujímať
921,13 €
Pri platbe vopred iba 874,00 €
VERSI podomietková sprchová/vaňová batéria s ručnou sprchou, 2 výstupy, bronz RV052/18
expedícia do 8 dní835,74 €
Pri platbe vopred iba 793,00 €
613,01 €
Pri platbe vopred iba 566,00 €

