ULTRASAN umývadlová batéria do podlahy, čierna mat/chróm UT016VBC
ULTRASAN umývadlová batéria do podlahy, čierna mat/chróm UT016VBC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT016VBC |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 1125 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 1033 mm |
| Hmotnost / ks | 8.0200 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913993459 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRAMIX telo trojprvkové stojankové umývadlové batérie bez výpuste, chróm UT017-1
expedícia do 8 dní197,11 €
Pri platbe vopred iba 187,00 €
ULTRAMIX umývadlová batéria do podlahy, zlato mat UT016G
na objednávku1 538,25 €
Pri platbe vopred iba 1 421,00 €
ULTRATAP podomietková dvojprvková umývadlová batéria, hubica 20cm, čierna mat/chróm UT018TBC
expedícia do 8 dní269,52 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €

