ULTRATAP nástenná sprchová batéria, zlato mat UT011TG
ULTRATAP nástenná sprchová batéria, zlato mat UT011TG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT011TG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 280 mm |
| Hloubka | 98 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost / ks | 2.9110 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913989889 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, pevný, zlato mat 1205-15GB
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
29,89 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
AQUALINE 35 stojánková umývadlová batéria, bez výpuste, chróm 52102
expedícia do 8 dní28,18 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €

