ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, zlato mat UT043TG
ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, zlato mat UT043TG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT043TG |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 3.1770 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989933 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
29,89 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
SLIM hlavová sprcha, priemer 300mm, zlato mat MS573GB
na objednávku92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
Mohlo by vás zaujímať
426,85 €
Pri platbe vopred iba 394,00 €
ICONIC sprchový stĺp s pákovou batériou, chróm UBC-AF139
expedícia do 8 dní319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat/chróm UT041BC
expedícia do 8 dní120,17 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €

