ULTRATAP sprchový stĺp s pákovou batériou, chróm UT139T
ULTRATAP sprchový stĺp s pákovou batériou, chróm UT139T
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT139T |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 316 mm |
| Hloubka | 485 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 24 mm |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu |
| Hmotnost / ks | 7.4750 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989353 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox L sprchový kút posuvný ľavý 90 x 95 cm, čierny rám, čierna - 8C2L-090-095-70-70-L
expedícia do 10 dní471,17 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H Duo s pravým pántom 90 x 95 cm, priehľadný, chróm - 8A5-090L-095P-01-00
expedícia do 10 dní488,84 €

