ULTRATAP štvorprvková batéria na okraj vane, čierna mat/chróm UT052TBC
ULTRATAP štvorprvková batéria na okraj vane, čierna mat/chróm UT052TBC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT052TBC |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Na okraj vany |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnost / ks | 3.4120 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913990069 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen CV21 doskový radiátor 400 x 500 mm, spodné pripojenie, 463 W, biely - W621-040-050-00
expedícia do 10 dní84,59 €
Mexen CV21 doskový radiátor 300 x 1100 mm, spodné pripojenie, 810 W, biely - W621-030-110-00
expedícia do 10 dní114,29 €

