ULTRATAP umývadlová batéria do podlahy, chróm UT016T
ULTRATAP umývadlová batéria do podlahy, chróm UT016T
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT016T |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 1125 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 1033 mm |
| Hmotnost / ks | 8.0550 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913989230 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
249,03 €
Pri platbe vopred iba 230,00 €
204,56 €
Pri platbe vopred iba 189,00 €
ULTRATAP stojanková umývadlová batéria stredná bez výpuste, čierna mat/zlato mat UT004TBG
expedícia do 8 dní304,24 €
Pri platbe vopred iba 281,00 €

