ULTRATAP umývadlová batéria do podlahy, čierna mat/chróm UT016TBC
ULTRATAP umývadlová batéria do podlahy, čierna mat/chróm UT016TBC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT016TBC |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 1125 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 1033 mm |
| Hmotnost / ks | 8.0550 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913990052 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
422,09 €
Mexen C22 doskový radiátor 600 x 1500 mm, bočné pripojenie, 2479 W, čierny - W422-060-150-70
na objednávku251,22 €
Mexen C22 doskový radiátor 600 x 500 mm, bočné pripojenie, 826 W, biely - W422-060-050-00
expedícia do 10 dní69,37 €

