ULTRATAP vaňová batéria do podlahy, zlato mat UT021TG
ULTRATAP vaňová batéria do podlahy, zlato mat UT021TG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT021TG |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 1169 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Výška výtoku | 1062 mm |
| Hmotnost / ks | 8.5650 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989865 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Mohlo by vás zaujímať
ULTRATAP podomietková vaňová batéria s hubicou a ručnou sprchou, čierna mat/zlato mat UT093TBG
expedícia do 8 dní792,23 €
Pri platbe vopred iba 732,00 €
ULTRASAN podomietková vaňová batéria s hubicou a ručnou sprchou, čierna mat/zlato mat UT093VBG
expedícia do 8 dní797,09 €
Pri platbe vopred iba 736,00 €
ULTRATAP nástenná vaňová batéria, čierna mat/zlato mat UT010TBG
expedícia do 8 dní283,06 €
Pri platbe vopred iba 261,00 €

