Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, breccia mramor AR900BM 58596
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, breccia mramor AR900BM 58596
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR900BM |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 10-50 mm |
| Výbava | Uzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.3220 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913111464 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
KING umývadlový sifón 5/4", odpad 32 mm, ABS/čierna mat 9595PR25K9 59343
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
ULTRAMIX telo stojančekové bidetové batérie bez výpuste, čierna mat UT003B-1 57378
expedícia do 8 dní161,54 €
Pri platbe vopred iba 153,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, 5-65mm, biela 60928
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €

