Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, hr.20-70mm, maroon red 38TP0169I
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, hr.20-70mm, maroon red 38TP0169I
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-38TP0169I |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Farba | Červená/Růžová |
| Materiál | Plast |
| Veľkosť závitu | 5/4" |
| Hrúbka umývadla | 20-70 mm |
| Výbava | Uzatvárateľná bez prepadu |
| Hmotnosť / ks | 0.2090 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687017784 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | hnědá |
Mohlo by vás zaujímať
159,83 €
Pri platbe vopred iba 151,00 €
Simplehuman kozmetické zrkadlo na stenu SENSOR LED osvetlenie 5x zväčšenie sieťové čierne ST3065
expedícia do 4 dní263,18 €
37,77 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €


