Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, hr.20-70mm, matná ružová Salmon
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, hr.20-70mm, matná ružová Salmon
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-38TP0167I |
Dostupnosť:
skladom
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Farba | Ružová |
| Materiál | Plast |
| Veľkosť závitu | 5/4" |
| Hrúbka umývadla | 20-70 mm |
| Výbava | Uzatvárateľná bez prepadu |
| Hmotnosť / ks | 0.2090 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687665787 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | růžová |
Doporučujeme přikoupit
245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF22 400x1000, spod. príp., 1138 W, antracit W622F-040-100-66
na objednávku248,95 €


