Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, malá zátka, hr.4-52mm, chróm CV1038
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, malá zátka, hr.4-52mm, chróm CV1038
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CV1038 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Veľkosť závitu | 5/4" |
| Hrúbka umývadla | 4-52 mm |
| Výbava | Uzatvárateľná s prepadom |
| Hmotnosť / ks | 0.2980 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913899119 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Podobný tovar
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
AURUM umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, antracit ND-AU100
expedícia do 8 dní44,12 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €
BLOK umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, zátka čierny marquin, mat 2401-931
expedícia do 8 dní56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €

