Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, zlato mat CV1002GB
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, zlato mat CV1002GB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CV1002GB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 10-55 mm |
| Výbava | Uzavíratelná s přepadem, Uzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.3050 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913935114 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | zlatá |
Príslušenstvo
141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
AURUM umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, zlatá ND-AU200
expedícia do 8 dní44,12 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €
Neuzatvárateľný výpust s mriežkou pre umývadlá bez prepadu, V 25-50mm, chróm CV2009
expedícia do 8 dní13,14 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká krytka, hr.10-55mm, meď mat 542.742.5PG
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €


