Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká krytka, hr.10-55mm, chróm 542.742.5
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká krytka, hr.10-55mm, chróm 542.742.5
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-542.742.5 |
Vlastnosti
| Značka | OMP TEA |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Veľkosť závitu | 5/4" |
| Hrúbka umývadla | 0-55 mm |
| Výbava | Neuzatvárateľná s prepadom, Neuzatvárateľná bez prepadu |
| Hmotnosť / ks | 0.2850 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8019952127200 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
DALMA uzatvárateľný výpust 1'1/4 Click Clack, grigio MM713
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
AURUM umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, antracit ND-AU100
expedícia do 8 dní44,12 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €
56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €

