Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/biela CV1232W 59352
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/biela CV1232W 59352
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CV1232W |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 10-80 mm |
| Výbava | Neuzavíratelná s přepadem, Neuzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.1250 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913999253 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
Oceľové vykurovacie teleso Mexen CV11 400x1000, spod. príp., 648 W, antracit W611-040-100-66
na objednávku128,72 €
Oceľové vykurovacie teleso Mexen CV11 400x600, spod. príp., 389 W, antracit W611-040-060-66
na objednávku105,52 €

