Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/biela mat CV1232WM 59353
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/biela mat CV1232WM 59353
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CV1232WM |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Plast |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 10-80 mm |
| Výbava | Neuzavíratelná s přepadem, Neuzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.1250 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913999260 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Umývadlová výpusť s tiahlom, chróm SCA11 SCA11 20761
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €

