Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CV1232 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 10-80 mm |
| Výbava | Neuzavíratelná s přepadem, Neuzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.1250 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913999239 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
295,91 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF22 600x600, spod. príp., 949 W, antracit W622F-060-060-66
expedícia do 10 dní215,85 €
Mexen Flat CVF22 radiátor 600x1000, spod. príp., 1582 W, biely W622F-060-100-00
expedícia do 10 dní227,17 €

