Umývadlový sifón 5/4", DN32, biela 59344
Umývadlový sifón 5/4", DN32, biela 59344
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-151.111.0 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Hmotnost / ks | 0.7100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913999185 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
298,50 €
Pri platbe vopred iba 283,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
67,54 €
Pri platbe vopred iba 62,00 €
33,75 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
RAV SLEZÁK SÁZAVA Batéria drezová/umývadlová, s plochým ramienkom 200 mm SA501.0/23
expedícia do 8 dní36,57 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €

