Uzatvárateľná okrúhla umýv. výpusť click clack, veľká zátka, V 30-50mm, chróm CV1007
Uzatvárateľná okrúhla umýv. výpusť click clack, veľká zátka, V 30-50mm, chróm CV1007
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CV1007 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Veľkosť závitu | 5/4" |
| Hrúbka umývadla | 30-45 mm |
| Výbava | Uzatvárateľná s prepadom |
| Hmotnosť / ks | 0.3500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913809866 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
HANDICAP umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4" odpad 32 mm, chróm 126.013.5H
expedícia do 8 dní22,05 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Podobný tovar
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CF22 radiátor 400x1300, bočné pripojenie, 1479 W, antracit W422F-040-130-66
na objednávku267,62 €
285,45 €


