Vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka biela 59135
Vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka biela 59135
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-17911W |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Hmotnost / ks | 0.3600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729019459 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Podobný tovar
Vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, odtok v medzikruži, krytka biela 59141
expedícia do 8 dní29,41 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, nízky, krytka čierna mat 59138
expedícia do 8 dní25,45 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka čierna mat 59134
expedícia do 8 dní22,63 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €

