Vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, nízky, krytka agave mat
Vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, nízky, krytka agave mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-PILDSR204 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Barva | Zelená |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Výbava | Nízký |
| Hmotnost / ks | 0.3600 kg |
| Balení | 1 ks |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | zelená |
Príslušenstvo
21,06 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C22 doskový radiátor 900 x 500 mm, bočné pripojenie, 1142 W, biely - W422-090-050-00
expedícia do 10 dní102,69 €
Mexen C22 doskový radiátor 900 x 500 mm, bočné pripojenie, 1142 W, antracit W422-090-050-66
na objednávku146,54 €
Mexen C22 doskový radiátor 900 x 900 mm, bočné pripojenie, 2056 W, antracit W422-090-090-66
na objednávku231,41 €

