Vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, nízky, krytka čierna mat 59138
Vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, nízky, krytka čierna mat 59138
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-17916B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Výbava | Nízký |
| Hmotnost / ks | 0.3160 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729019473 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Lunar T ľavý výklopný 125 x 110 cm, priehľadný, chróm - 834T-125-110-01-00-L
expedícia do 10 dní553,62 €
Sprchovací kút Mexen Lunar T ľavý výklopný 125 x 110 cm, priehľadný, strieborná metalíza - 834T-125-110-95-00-L
expedícia do 10 dní577,18 €
Sprchovací kút Mexen Lunar T s pravými pántami 125 x 110 cm, priehľadný, zlatý - 834T-125-110-50-00-P
expedícia do 10 dní571,29 €

