Vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, nízky, krytka nerez lesk 59137
Vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, nízky, krytka nerez lesk 59137
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-17916 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Výbava | Nízký |
| Hmotnost / ks | 0.3160 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729019466 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nerez |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Podobný tovar
Vaničkový sifón, priemer otvoru 90 mm, DN40, extra nízky, krytka leštený nerez 1722C
expedícia do 8 dní26,41 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Franke odsávač FTU PLUS 3707 I WH 335.0588.222
na objednávku1 047,04 €
Pri platbe vopred iba 996,00 €
Franke odsávač FTU PLUS 3707 I BK 335.0588.180
na objednávku1 042,43 €
Pri platbe vopred iba 991,00 €

