Vaničkový sifón, priemer otvoru 90 mm, DN40, krytka chróm 59729
Vaničkový sifón, priemer otvoru 90 mm, DN40, krytka chróm 59729
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-KSM107CH-SN90 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Výbava | Nízký |
| Hmotnost / ks | 0.1840 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913112942 |
| Taric | 39269097 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
na objednávku
Podobný tovar
Vaničkový sifón, priemer otvoru 90 mm, DN40, krytka chróm 59725
expedícia do 8 dní36,35 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Umývadlo na dosku SAT Mood 36x36 cm tmavo šedá matná bez otvoru pre batériu, bez prepadu SATM3636DGRM
expedícia do 4 dní102,55 €

