VANITY stojanková drezová batéria, chróm 77071
VANITY stojanková drezová batéria, chróm 77071
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-77071 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 235 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 1.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8024587004338 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
Podobný tovar
ANTEA stojanková drezová batéria, výška 265mm, chróm / zlato 3112
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
ANTEA stojánková drezová batéria s retro hubicou, chróm / zlato 3122
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
KIRKÉ stojančeková drezová batéria, chróm KI14C
expedícia do 8 dní184,65 €
Pri platbe vopred iba 175,00 €
138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RONA stojanková drezová batéria, biela mat JK125W
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
ANTEA stojánková drezová batéria s retro hubicou, bronz 3126
expedícia do 8 dní198,88 €
Pri platbe vopred iba 189,00 €
138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €

