Vaňový výpust 6/4", Click Clack, pre vane bez prepadu, zlato mat 71704GB
Vaňový výpust 6/4", Click Clack, pre vane bez prepadu, zlato mat 71704GB
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-71704GB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Plast |
| Velikost závitu | 6/4" |
| Výbava | Ovládání: Click Clack |
| Hmotnost / ks | 0.8700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729022640 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | zlatá |
Príslušenstvo
173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Vaňová odtoková súprava Click Clack pre vane bez prepadu, chróm 71704
expedícia do 8 dní39,70 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
Vaňová výpusť 1"1/2, Click Clack, pre vane bez prepadu, biela mat 71704W
expedícia do 8 dní64,11 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
Vaňová výpusť 6/4", Click Clack, pre vane bez prepadu, čierna mat 71704B
expedícia do 8 dní64,11 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €


