VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1400 mm GX1314GX2214
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1400 mm GX1314GX2214
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1314GX2214 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Šírka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Jednostenná Walk |
| Typ výplne | Dymové sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 73.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913909108 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 1400 mm GX1514-01
expedícia do 8 dní426,16 €
Pri platbe vopred iba 394,00 €
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1400 mm GX1414-02
na objednávku453,94 €
Pri platbe vopred iba 419,00 €
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1400 GX1514-07
expedícia do 8 dní391,77 €
Pri platbe vopred iba 362,00 €


