VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 1400 mm GX1514-02
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 1400 mm GX1514-02
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1514-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Nordic sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 76.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913945915 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | nordic |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
26,84 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Ares kúpeľňový radiátor 900 x 600 mm, 342 W, chróm - W102-0900-600-00-01
expedícia do 10 dní125,61 €
516,60 €
Pri platbe vopred iba 489,00 €


