VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, 1000 mm GX2610GX1014
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, 1000 mm GX2610GX1014
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX2610GX1014 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | HPL laminát |
| Tloušťka desky | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 27.2200 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913963940 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | HPL |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1000 mm GX1210GX2214
expedícia do 8 dní297,65 €
Pri platbe vopred iba 275,00 €
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena k stene, matné sklo, 1000 mm GX1410GX1015
expedícia do 8 dní294,52 €
Pri platbe vopred iba 272,00 €
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1000 mm
expedícia do 8 dní315,36 €
Pri platbe vopred iba 291,00 €

