VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, 1200 mm GX2612GX1014
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, 1200 mm GX2612GX1014
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX2612GX1014 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1200 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | HPL laminát |
| Tloušťka desky | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 32.0600 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913963964 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | HPL |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1200 mm GX1312-02
expedícia do 8 dní412,27 €
Pri platbe vopred iba 381,00 €
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1200 mm
expedícia do 8 dní311,89 €
Pri platbe vopred iba 288,00 €
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1200 mm GX1412-02
expedícia do 8 dní412,27 €
Pri platbe vopred iba 381,00 €

