VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, 800 mm GX2680GX1014
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, 800 mm GX2680GX1014
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX2680GX1014 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | HPL laminát |
| Tloušťka desky | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 22.3800 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913963926 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | HPL |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 800 mm GX1480-02
expedícia do 8 dní332,38 €
Pri platbe vopred iba 307,00 €
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 800 mm GX1480GX2214
expedícia do 8 dní297,65 €
Pri platbe vopred iba 275,00 €
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 800 mm GX1580-03
expedícia do 8 dní311,53 €
Pri platbe vopred iba 288,00 €

