VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1200 GX1512-06
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1200 GX1512-06
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1512-06 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1200 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Nordic sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 68.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913946165 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | nordic |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
52,53 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1200 mm GX1412GX2214
expedícia do 8 dní377,52 €
Pri platbe vopred iba 349,00 €
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1200 mm
expedícia do 8 dní311,89 €
Pri platbe vopred iba 288,00 €
VARIO WHITE jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1200 mm GX1212GX1015
expedícia do 8 dní291,05 €
Pri platbe vopred iba 269,00 €


