VARIO BLACK jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 900 mm
VARIO BLACK jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 900 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1290GX1014 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 41.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913908347 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
VARIO prídavný panel 350mm, číre sklo, čierna GX3514
expedícia do 8 dní95,48 €
Pri platbe vopred iba 89,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 900 mm
expedícia do 8 dní259,80 €
Pri platbe vopred iba 240,00 €
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 900 mm
expedícia do 8 dní315,02 €
Pri platbe vopred iba 291,00 €
VARIO WHITE jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 900 mm GX1290GX1015
expedícia do 8 dní238,95 €
Pri platbe vopred iba 221,00 €


