VARIO BLACK jednodielna zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1100 mm
VARIO BLACK jednodielna zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1100 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1311GX1014 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1100 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | Dymové sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 60.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913908200 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
52,53 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TWIN pripojovacia sada ventilov termostatická pre stredové pripojenie 50mm, chróm CP3010S
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
Mexen G00 uhlová termostatická sada s krytom R, Duplex, DN50, zlatá - W907-900-905-50
expedícia do 10 dní63,14 €
Mexen G05 uhlová termostatická sada s krytom R, Duplex, DN50, zlatá - W907-958-905-50
expedícia do 10 dní63,14 €


