VARIO BLACK jednodielna zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 700 mm
VARIO BLACK jednodielna zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 700 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1470GX1014 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 31.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913908248 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 700 mm GX1370-01
expedícia do 8 dní259,80 €
Pri platbe vopred iba 240,00 €
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 700 GX1570-07
expedícia do 8 dní252,85 €
Pri platbe vopred iba 234,00 €
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 700 mm GX1570-09
expedícia do 8 dní328,90 €
Pri platbe vopred iba 304,00 €


