VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 900 mm GX1390GX2210
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 900 mm GX1390GX2210
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1390GX2210 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Jednostenná Walk |
| Typ výplne | Dymové sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 41.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913908811 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
49,22 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 900 mm GX1490GX2210
expedícia do 8 dní311,53 €
Pri platbe vopred iba 288,00 €
VARIO GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 900 mm GX1590-10
expedícia do 8 dní311,89 €
Pri platbe vopred iba 288,00 €
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 900 mm GX1590-03
expedícia do 8 dní332,38 €
Pri platbe vopred iba 307,00 €


