VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1100 mm GX1411GX2210
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1100 mm GX1411GX2210
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1411GX2210 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Jednostenná Walk |
| Typ výplne | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 58.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913908910 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
48,03 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
587,31 €
Pri platbe vopred iba 543,00 €
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1100 mm GX1411-02
expedícia do 8 dní394,89 €
Pri platbe vopred iba 365,00 €
VARIO GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1100 mm GX1411-01
expedícia do 8 dní339,68 €
Pri platbe vopred iba 314,00 €


