VARIO GOLD jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 700 mm GX1270GX2216
VARIO GOLD jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 700 mm GX1270GX2216
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1270GX2216 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Zlatá |
| Tvar | Jednostenná Walk |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 32.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913909191 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Urán elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, čierny - W105-1200-600-2600-70
expedícia do 10 dní246,07 €

