VARIO GOLD jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 800 mm GX1280GX2216
VARIO GOLD jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 800 mm GX1280GX2216
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1280GX2216 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Zlatá |
| Tvar | Jednostenná Walk |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 39.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913909207 |
| Záruka | 3 roky |
Príslušenstvo
49,22 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 800 mm GX1580-01
expedícia do 8 dní304,60 €
Pri platbe vopred iba 281,00 €
VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 800 mm
expedícia do 8 dní249,38 €
Pri platbe vopred iba 230,00 €
VARIO BLACK jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 800 mm
expedícia do 8 dní221,58 €
Pri platbe vopred iba 205,00 €

