VARIO GOLD jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 800 mm GX1380GX2216
VARIO GOLD jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 800 mm GX1380GX2216
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1380GX2216 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Zlatá |
| Tvar | Jednostenná Walk |
| Typ výplne | Dymové sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 34.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913909283 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 800 mm
expedícia do 8 dní249,38 €
Pri platbe vopred iba 230,00 €
VARIO BLACK jednodielna zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 800 mm
expedícia do 8 dní256,32 €
Pri platbe vopred iba 237,00 €
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 800 mm GX1380-02
expedícia do 8 dní332,38 €
Pri platbe vopred iba 307,00 €

