VARIO GOLD jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 700 mm GX1570-04
VARIO GOLD jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 700 mm GX1570-04
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1570-04 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Zlatá |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Nordic sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 32.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913945984 |
| Záruka | 2 roky |
.
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 700 mm GX1570-01
expedícia do 8 dní287,23 €
Pri platbe vopred iba 265,00 €
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 700 mm GX1470-02
expedícia do 8 dní315,02 €
Pri platbe vopred iba 291,00 €
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 700 GX1570-05
expedícia do 8 dní245,90 €
Pri platbe vopred iba 227,00 €

