VARIO GOLD jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1200 GX1512-08
VARIO GOLD jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1200 GX1512-08
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1512-08 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1200 mm |
| Barva profilu | Zlatá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Nordic sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 68.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913946189 |
| Záruka | 3 roky |
.
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1200 mm GX1412GX2215
expedícia do 8 dní377,52 €
Pri platbe vopred iba 349,00 €
VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1200 mm
expedícia do 8 dní329,26 €
Pri platbe vopred iba 304,00 €
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena k stene, dymové sklo, 1200 mm GX1312GX1015
expedícia do 8 dní336,20 €
Pri platbe vopred iba 311,00 €

